top of page

Grantová výzva!

Grantová výzva Google.org Impact Challenge se zaměřuje na podporu digitalizace v Česku.


  • Výzva je určena pro neziskové organizace, akademické nebo výzkumné instituce a sociální podniky.

  • Vybrané projekty mohou získat tým inženýrů Googlu až na šest měsíců pro bono a až 2 miliony eur na financování.

  • Organizace by své projekty měly přihlásit do 20. ledna 2023.


Pomozme urychlit digitální inkluzi v Česku, aby mohli všichni využívat výhod, které digitální doba přináší.

Získejte až šestiměsíční technickou podporu díky programu Google.org Fellowship a až 2 miliony eur na financování vašeho projektu v rámci grantové výzvy Tech for Social Good.


Google.org Impact Challenge: Tech for Social Good je otevřená výzva pro evropské neziskové organizace, akademické nebo výzkumné instituce a sociální podniky, které hledají technickou a finanční podporu pro projekty v oblasti řešení společenských problémů s využitím digitálních technologií. V Česku se zaměříme na podporu digitální inkluze.


Věříme, že inovace a inkluze mohou jít ruku v ruce. Pro ekonomický rozvoj jsou dnes zásadní digitální technologie – které však musí pomáhat všem. Protože chceme v Česku podpořit digitální budoucnost pro všechny, obracíme se na lokální organizace, aby vyvinuly inovativní řešení, která podpoří digitální inkluzi pro jednotlivce a skupiny, které to potřebují nejvíce.


Poprvé v Česku získají vybrané projekty kromě finančních prostředků také technickou podporu díky programu Google.org Fellowship.


Google.org Fellowship je program, v rámci něhož poskytne Google tým svých zaměstnanců (softwarových inženýrů, produktových manažerů, UX výzkumníků a dalších). Společně se zaměstnanci organizace budou pracovat na vytvoření produktů či služeb s pozitivním dopadem. Mezi organizace, které v minulosti získaly pomoc od Google.org Fellows, patří například Lékaři bez hranic, Tech To The Rescue nebo Diagoriente.


Než se přihlásíte, zeptejte se sami sebe, jestli váš projekt...

Bude mít dopad?

Jak váš projekt řeší problémy digitálního začleňování v Česku a jaký z něj budou mít lidé prospěch? Je návrh podložen výzkumem a daty? Jak může tým Google.org Fellows a jejich odborné znalosti pomoci urychlit výsledky a rozšířit dopad navrhovaného projektu?


Je proveditelný?

Máte zdroje, realistický plán a odborné znalosti (např. technický personál a infrastrukturu), abyste mohli svůj projekt uskutečnit? Počítá váš plán s tím, jak efektivně začlenit a využít odborné znalosti Google.org Fellows v průběhu šesti měsíců?


Využívá technologie?

V čem spočívá kouzlo, které urychlí vaše řešení nebo umožní nové způsoby řešení problému? Podporovány jsou projekty, které zodpovědně využívají technologie, jako jsou umělá inteligence, strojové učení nebo datová věda.


Je dlouhodobě udržitelný?

Pokud bude váš projekt úspěšný, jak bude pokračovat i po skončení podpory ze strany Google.org? Návrhy by měly obsahovat také plán, jak se bude váš projekt vyvíjet i po skončení působení týmu Google.org Fellows ve vaší organizaci.18 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Yorumlar


bottom of page