top of page

Je za námi 2. konference k projektu RUP 2023 s názvem ESG a nefinanční reporting

Dne 1. 6. 2023 proběhla v hotelu Don Giovanni v Praze konference AMSP ČR k hlavnímu projektu Rok udržení podnikání 2023 s názvem ESG a nefinanční reporting – Hrozba, nebo příležitost pro MSP?

Hlavním bodem programu bylo zveřejnění výsledků nezávislého průzkumu zpracovaného agenturou IPSOS pro AMSP ČR na téma ESG a udržitelnost z pohledu malých a středních podniků a následná panelová diskuse odborníků nad výsledky průzkumu.

Výsledky průzkumu naleznete ZDE.V průběhu celého dne se střídaly přednášky, panelové diskuse a na závěr proběhl networking spolu s miniveletrhem.

Konference se zúčastnilo přes 100 návštěvníků. Záznam z konference zveřejníme v nejbližších dnech na kanálu AMSP ČR na platformě Youtube.

Na konferenci vystoupili zástupci společností Komerční banka (KB Advisory), Škoda Auto, Deloitte, Vodafone ČR, Agentura pro podporu podnikání a investic CzechInvest, merXu, Cira Advisory, Impact Metrics, PRK Partners, 201 consulting, Glopolis, Green0meter, Veronika Doubnerová, CRIF — Czech Credit Bureau, iEcoHaus CZ, a COM.SE Consulting.


FOTO by promoteri.eu

512 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page