top of page

OHLÉDNUTÍ ZA MINIVELETRHEM

Aktualizováno: 5. 6. 2023

Dne 1. 6. 2023 proběhla konference, jejíž součástí byl miniveletrh.

Nestihli jste se zastavit u stánků? Zde se podívejte, kdo tam vystavoval:


Společnost Deloitte v České republice poskytuje služby v oblastech auditu, daní, právního poradenství, finančního poradenství, podnikového poradenství a v oblasti řízení rizik. Mezi naše klienty patří velké společnosti, veřejné instituce, rychle se rozvíjející firmy i startupy.

Plno aktuálních informací o udržitelnosti najdete ZDE.PRK Partners je přední advokátní kancelář ve střední Evropě již 30 let.

Advokátní kancelář patří mezi přední advokátní kanceláře střední Evropy. Již 30 let pomáhá svým klientům dosáhnout jejich obchodních cílů. Tým profesionálních právníků sídlí v kancelářích v Praze, Ostravě a Bratislavě. Specialisté disponují ​​jedinečnými znalostmi českého a slovenského práva a skvěle se orientují v podnikatelském prostředí.201 consulting je poradenská společnost, která zajišťuje zpracování veškeré potřebné dokumentace spojené s podáním žádosti o dotaci ze strukturálních fondů EU včetně výběrového řízení a následného monitoringu projektu.

Postarají se o složitou administrativu spojenou se získáním dotací z fondů EU.V IPSOS se zajímají o společnost, trhy a lidi. Jejich motto „Game Changers“ shrnuje ambice: přináší porozumění a snazší orientaci v dnešním rychle se měnícím světě. Podporují u klientů rychlejší, chytřejší a sebevědomější rozhodnutí.

IPSOS poskytuje přesné a relevantní podklady pro informovaná rozhodnutí.Tvoří tým mladých lidí, které spojuje především vášeň pro multimédia. Nemají zajeté postupy, a proto ke každému projektu přistupují individuálně. Za klíčové vidí vzájemnou důvěra a spolupráci.

Na miniveletrhu jste si mohli vyzkoušet natočit vlastní video medailonek s profesionálním vybavením, postprodukci a hlavně pod profesionálním vedením.Green0meter je nástroj pro hodnocení a správu udržitelnosti, který umožňuje firmám měřit svou uhlíkovou stopu a poskytuje doporučení pro snižování jejich environmentálního dopadu. Jedná se o cloudovou platformu, která využívá analýzu dat k hodnocení spotřeby energie, využití vody a produkce odpadu firmy, mimo další oblasti. Green0meter má tým odborníků v oblasti softwarového vývoje, udržitelnosti a analýzy dat a stojí za ním zkušení zakladatelé.

Máte nezodpovězené otázky?

Více o Green0meter na webu.
Agentura CzechInvest naplňuje klíčovou úlohu v oblasti podpory podnikání a investic v její komplexní podobě. Unikátní spojení regionálního, centrálního a mezinárodního působení zajišťuje integritu služeb a schopnost propojovat globální trendy s regionálními podmínkami v České republice. Jedním z hlavních cílů CzechInvestu je přeměna České republiky v inovačního lídra Evropy.

Bližší informace o agentuře.Mezinárodní centrum pro udržitelné finance (International Sustainable Finance Center, ISFC) je nezávislá, apolitická nezisková organizace, jejímž cílem je provádět výzkumnou činnost v oblasti udržitelných financí. Centrum využívá znalosti odborníků a praktické postupy k informování veřejné debaty a tvorby politik v oblasti udržitelných financí a přispívá k budování odbornosti regionu v celé řadě témat, které zahrnují Zelenou dohodu pro Evropu, její program udržitelného financování a balíčky obnovy ekonomiky po skončení pandemie COVID19. ISFC se nesnaží prosazovat žádné iniciativy. Podrobnosti najdete ZDE.Změna k lepšímu je byznys platforma, která propojuje firmy usilující o změnu k lepšímu. V udržitelnosti vidí příležitost pro byznys. Spojují mezi sebou firmy s experty a ukáží příklady dobré praxe pro všechny, kteří se chtějí zapojit do zelené transformace.

Podporu v zelené transformaci najdete na webu.66 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page