top of page

Potřebujete povzbudit svoje podnikání? Až 5 milionů Kč do 5 dnů od Komerční banky.

V době, kdy jsou různé změny legislativy, nařízení EU, rychlý technický a technologický vývoj nedílnou součástí života každého podnikatele, přijde jistě vhod informace, kam sáhnout v případě potřeby po finanční injekci.

Malé a střední podniky ne vždy mohou využít finanční podporu z fondů EU. Čerpání dotací je

nastavené na zbytečně vysoké částky a leckdy stačí i třeba částka nižší. Byrokracie a audit firmy pro získání dotace se může stát maratonským během.


Na co se připravit?

Například zavádění NIS2 v rámci kybernetické bezpečnosti vyžaduje nastavení pravidelných kontrol svých zaměstnanců v kybernetických znalostech, to již od poloviny roku 2024. Každého čtvrt roku by mělo proběhnout školení zaměstnanců a vše by mělo být dokladovatelné při kyberútoku. Tzn. stejně, jak se zaměstnanci vzdělávají v BOZP nebo PO, zpracují online školení na kybernetiku. Tím se zajistí vnitřní ochrana proti kyberútoku, které mohou mít ničivé důsledky pro podnikání.

Pokud se rozhodnete jakkoli podpořit rozvoj investic do podnikání jako třeba rozšíření skladovacích prostor, zkvalitnění software, podpořit digitalizaci ve své firmě, pak tu může být řešení ve formě financování od Komerční banky.

Komerční banka je dlouhodobý partner AMSP ČR v projektech podporujících české podnikatele v různých fázích podnikání.

KB přichází s řešením, jak živnostníci a malí podnikatelé mohou stejně jako velké firmy držet krok s rychlým technologickým vývojem.

S Profi úvěrem můžete získat až 5 milionů Kč během pouhých 5 pracovních dnů.

Profi Úvěr je dostupný online z pohodlí vašeho domova nebo prostřednictvím Firemních center Komerční banky, která nyní poskytují rozsáhlé služby a poradenství i pro malé podniky, a to ve stejném rozsahu, jaký byl dříve vyhrazen pouze pro velké společnosti.


Co Profi úvěr nabízí:

Možnost nastavit splatnost až na 7 let s možností mimořádných splátek a předčasného splacení zdarma.

Dostupný jak pro stávající klienty Komerční Banky, tak i pro nové klienty, kteří si mohou sjednat osobní návštěvu na pobočce.

Široké možnosti využití financí pro provozní financování, investice, konsolidaci dluhů a další účely podporující růst vašeho podnikání.

Firemní centra jsou tu proto, aby poskytla odborné poradenství a individuální služby. Nezáleží na tom, zda podnikáte ve velkém městě nebo na venkově. Můžete využívat služeb každodenního bankovnictví a provádět hotovostní operace na původní pobočce, nebo si sjednat schůzku s bankovním poradcem, kde se můžete setkat i s dalšími našimi specialisty prostřednictvím videohovoru.Komerční Banka rozšiřuje své služby včetně tvorby webových stránek na míru za výhodné ceny pro klienty s podnikatelským účtem KB a Visa kartou.


Firemní centra najdete v Praze, Brně, Ostravě, Plzni a dalších velkých městech po celé České

republice. Kompletní seznam našich poboček a další informace jsou na webu.


Učiňte své podnikání ještě úspěšnějším

se silným partnerem jako je Komerční Banka.21 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page