top of page

ZAPOJTE SE DO ESG RATINGU 2023

Podporujeme: Asociace společenské odpovědnosti ve spolupráci s mezinárodně oceněným studijním programem CEMS/Master in International Management na FPH VŠE přináší druhý ročník komplexního a nezávislého srovnání ESG aktivit, strategií a nefinančního reportingu společností v Česku – ESG Rating.


Projděte nezávislým hodnocením, které kombinuje analýzu kvantitativních a kvalitativních aspektů, a získejte srovnání s ostatními společnostmi v oblasti udržitelnosti a naplňování principů ESG. Ti nejlepší budou zveřejněni v ESG žebříčku v magazínu Forbes Česko.


Vykazování o tom, jaké konkrétní dopady má činnost společností na životní prostředí a společnost včetně veškerých stakeholderů, se od začátku roku 2025 přímo týká více než 2 tisíců velkých českých firem, menší podniky obchodované na burze to čeká od roku 2027. Na rozdíl od obecných formulací, které uvádějí nyní, by je nově měly dokázat konkrétně vyčíslit. A s tím pomůže bezplatný ESG Rating vhodný nejen pro velké firmy, ale i malé a střední podniky.


Proč se Ratingu účastnit?


💡 Projdete nezávislým hodnocením a získáte bezplatný interní audit strategického přístupu k ESG.


💡 Ověříte si svou připravenost na novou evropskou směrnici Corporate Sustainability Reporting Directive.


💡 Obdržíte návod na implementaci jednotlivých principů ESG do celkové i dílčích strategií ve vaší firmě.


💡 Poznáte svou konkurenceschopnost. Budete mít k dispozici srovnání s ostatními firmami operujícími na českém trhu a najdete místa, ve kterých se můžete zlepšit.


💡 Zviditelníte se. Nejlépe hodnocené firmy budou oceněny za svůj přístup k ESG v magazínu Forbes Česko a dalších médiích.


Jak se přihlásit?

Podejte přihlášku na webu www.esg-rating.cz nejpozději do 11. června 2023.


Na základě přihlášky obratem obdržíte kompletní dotazník k ESG Ratingu, který musí být vyplněn nejpozději do 31. srpna 2023.Chci vědět více

Účast v ESG Ratingu 2023 je bezplatná.


Deset nejlépe hodnocených firem pro každou kategorii bude zveřejněno v žebříčku podle dosaženého pořadí s uveřejněním výsledného skóre a sdílením pozitivních příkladů dobré praxe.


Žebříček nejlepších bude publikován v listopadovém vydání magazínu Forbes Česko, které vychází 2. listopadu 2023.


Ostatní zúčastněné organizace nebudou veřejně prezentovány. Každý účastník obdrží certifikát o účasti, základní bezplatnou zpětnou vazbu a badge ESG Ratingu ke komunikaci.


Projděte si často kladené otázky k ESG Ratingu zde.Účast malých a středních podniků v ESG Ratingu podporuje Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR.


148 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page