top of page

st 13. 9.

|

Hradec Králové

Digitální transformace malých a středních firem a její financování

Podmínkou konkurenceschopnosti, úspěchu na trhu a dalšího rozvoje firmy byla vždy schopnost připravit se na změny v podmínkách podnikání, přizpůsobit se jim a inovovat. V poslední době se tato schopnost váže také na nové technologie, které mají potenciál zvyšovat efektivitu výroby, obchodu a rozvoj.

Digitální transformace malých a středních firem a její financování
Digitální transformace malých a středních firem a její financování

Místo

13. 9. 2023 9:00 – 15:15

Hradec Králové, Piletická 486, 503 41 Hradec Králové, Česko

O akci

https://www.enterprise-europe-network.cz/event/digitalni-transformace-malych-a-strednich-firem-a-jeji-financovani/

Podmínkou konkurenceschopnosti, úspěchu na trhu a dalšího rozvoje firmy byla vždy schopnost připravit se na změny v podmínkách podnikání, přizpůsobit se jim a inovovat. V poslední době se tato schopnost váže také na nové technologie, které mají potenciál zvyšovat efektivitu výroby a obchodu a podporovat růst a rozvoj podniků.

Technologické centrum Praha (TC Praha), síť Enterprise Europe Network ČR (EEN ČR), Ministerstvo průmyslu a obchodu ČR (MPO) a Technologické centrum Hradec Králové (TC HK) připravily praktický seminář věnovaný různým aspektům digitální transformace podniků vedoucí k vyšší efektivitě a lepším výsledkům podnikání.

Seminář je určený zejména malým a středním podnikům a nabídne informace o tom, proč je digitální transformace podniku důležitá, na co by si měl dát podnik při digitalizaci pozor a kdo mu s digitalizací může pomoci.

Seminář také poradí, kde se na digitalizaci dají získat finanční zdroje a zástupci MPO představí podzimní dotační výzvy na podporu digitalizace Digitální podnik, Technologie 4.0 a Technologie CLLD a možnost čerpání dotací z Programu Digitální Evropa.

Program akce naleznete ZDE.

Účast na semináři je bezplatná a její podmínkou je registrace, která bude potvrzena.

Kontakt: Petr Hladík (TC Praha), hladik@tc.cz, tel. 724 353 606

Sdílet

bottom of page