top of page

st 22. 2.

|

Webinář

Jak úspěšně rozvíjet mezinárodní obchod?

Během webináře se dozvíte: Jaká je aktuální situace na trhu v rámci klíčových průmyslových odvětví? Jaké jsou rozhodující faktory úspěchu pro zahájení mezinárodního prodeje? Jak se úspěšně otevřít novým trhům, když se místní trh začíná zmenšovat? Jak rozvíjet mezinárodní obchod během období recese?

Jak úspěšně rozvíjet mezinárodní obchod?
Jak úspěšně rozvíjet mezinárodní obchod?

Místo

22. 2. 2023 14:00 – 15:30

Webinář

O akci

O společnosti merXu:

Cílem merXu je podporovat firmy v jejich digitální transformaci tím, že jim poskytne komplexní nástroj pro online obchodování mezi firmami v národním i mezinárodním měřítku.

Mezinárodní online trh pro firmy merXu je určen pro všechny firmy, jak malé, velké, tak živnostníky se sídlem v jedné z 27 zemí EU. Na merXu se prodává zboží a služby mezinárodně i lokálně. Jde především o produkty z průmyslových kategorií. Je zde možné nakupovat od ověřených firem okamžitě nebo prodávat během několika hodin od registrace. Ověřením projdou během registrace všechny firmy, což je zárukou bezpečného mezinárodního obchodování. Evropské online tržiště pro firmy merXu sdružuje tisíce prodejců a miliony nabídek na jednom místě a odbourává i jazykovou bariéru díky integrovanému messengeru, který překládá komunikaci obchodujících stran v reálném čase. Nově nabízí merXu snadnou integraci prodejcům využívajícím Shoptet nebo BaseLinker.

Nejoblíbenější jsou kategorie obnovitelné zdroje energií, vytápění, nářadí, vybavení pro HoReCa nebo kanceláře, stavebniny, elektroinstalace. Kompletní seznam najdete na www.merxu.com.

MerXu vzniklo v roce 2020, založil jej Przemyslaw Budkowski, bývalý CEO polského Allegra. Aktivity v Česku vede Václav Liška, zakladatel Aukra.

Sdílet

bottom of page