top of page

ZDOKONALTE SVŮJ PRODUKT KOSMICKOU TECHNOLOGIÍ

ESA SPARK FUNDING nabízí možnost financování 60 000 € pro pilotní technologický transfer malým a středním firmám, start-upům či výzkumným centrům, které chtějí svůj produkt zdokonalit kosmickou technologií. Financování může pokrýt náklady na fázi vývoje prototypu nebo uvedení na trh.


Termín pro podání přihlášek je 31. březen 2023 ve druhé výzvě.


Podpora využití kosmických aplikací v pozemním sektoru patří mezi priority Evropské kosmické agentury (ESA). Součástí aktivit projektu ESA Technology Broker, který se o komercializaci kosmických technologií v rámci Technologického centra zasazuje, je také podpora firem, které se rozhodnou tyto technologie aplikovat pro vývoj, inovaci nebo zvýšení konkurenceschopnosti svých produktů.


ESA SPARK FUNDING nabízí jedinečnou příležitost financování 60 000 € pro pilotní technologický transfer firmám, start-upům či výzkumným centrům, které chtějí svůj produkt kosmickou technologií zdokonalit. Financování může pokrýt náklady na fázi vývoje prototypu nebo uvedení na trh.

Zapojit se mohou malé a střední firmy (SMEs), start-upy, výzkumná centra a univerzity. Přihlášky žadatelů budou hodnoceny na základě business case, vyspělosti technologie a socioekonomického dopadu. Hodnotící komise bude tvořena zástupci týmu ESA Technology Broker, ESA a Ministerstva dopravy ČR.


Bližší informace naleznete na webu www.technology-broker.cz nebo kontaktujte ESA Technology Broker tým Technologického centra Praha - SparkFunding@tc.cz.9 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page